NOWOŚĆ

 NIRE CHROME

Poznaj fotele NIRE

Zapraszamy do świata naszych foteli. KAŻDY MODEL ZACHWYCI WAS DBAŁOŚCIĄ O DETAL, WYGODĄ I SWOIM ZBAWIENNYM DZIAŁANIEM NA ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE

COMFORTregular

w kolorze antracytu, nasz absolutny bestseller; siedzisko z lamel brzozowych klasy I (jednolity kolor), boki lakierowane w dwóch kolorach (biały, czarny), podwyższony standard lakieru siedziska i boków oraz panelu sterującego.

COMFORTregular

w kolorze białym, nasz absolutny bestseller; siedzisko z lamel brzozowych klasy I (jednolity kolor), boki lakierowane w dwóch kolorach (biały, czarny), podwyższony standard lakieru siedziska i boków oraz panelu sterującego.

COMFORTregular

piękno naturalnego drewna; siedzisko z lamel brzozowych klasy I, boki ze sklejki brzozowej, podwyższony standard lakierów i panelu sterującego.

COMFORTchrome

najbardziej elegancki wśród naszych modeli; siedzisko z lamel brzozowych klasy I (jednolity kolor), boki pokryte pięcioma warstwami opiłków metalu, lakierowanych najwyższej jakości lakierem ekologicznym, najwyższy standard sterowania.

PREMIUMash

model ukazujący piękno naturalnego drewna; siedzisko z lamel z drzewa jesionu klasy I, boki fornirowane najwyższej jakości fornirem jesionu, najwyższy standard lakierów ekologicznych i sterowania.

PREMIUMwalnut

model ukazujący piękno naturalnego drewna; siedzisko z lamel z drzewa orzecha klasy I, boki fornirowane najwyższej jakości fornirem orzechowym, najwyższy standard lakierów ekologicznych i sterowania.

Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE

natural infra-red energy

zamknij menu