uroda

WPŁYW TERAPII CIEPŁEM FIR NA SKÓRĘ

Największym organem człowieka jest skóra, która pokrywa nasze ciało. Jednocześnie jest także ona jednym z ważniejszych organów, który przede wszystkim pełni funkcję ochronną i termiczną, regulując temperaturę naszego ciała. Dlatego tak istotne jest właściwe i odpowiednie dbanie o skórę, która stanowi aż ok. 16% masy naszego ciała. Tak samo jak skóra jest dla nas barierę ochronną tak i my powinniśmy o nią dbać i ją chronić. Z pomocą przychodzi nam terapia ciepłem FIR. Dzięki NIRE możemy oddziaływać na naszą skórę całościowo a nie tylko miejscowo. Ciepło FIR rozszerza naczynia krwionośne, pobudza zakończenia nerwowe i termoreceptory. Lepsze ukrwienia stymuluje produkcję kolagenu, który jest integralną częścią tkanki łącznej. Jest jej budulcem i spoiwem, które łączy komórki skóry. Z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej kolagenu, przez co skóra staje się mniej elastyczna i pojawiają się zmarszczki. Dzięki terapii FIR spowalniamy proces starzenia skóry poprzez pobudzanie i zwiększanie produkcji kolagenu. Sprawia to, że nasza skóra jest jędrna, napięta i gładka – a przede wszystkim istotnie poprawia się jej kondycja i wygląd. Ponadto terapia ciepłem FIR otwierając pory, poprawiając krążenie krwi i metabolizm, pomaga w lepszym wchłanianiu preparatów kosmetycznych, co zwiększa ich działanie i skuteczność. Skóra odzyskuje naturalną aksamitność i zdrowy koloryt.

WPŁYW TERAPII CIEPŁEM FIR NA WYGLĄD I SAMOPOCZUCIE

Odpowiednia ilość snu i odpoczynku ma ogromny wpływ na nasz wygląd i samopoczucie. Bez wystarczającej ilości czasu na relaks i regenerację organizmu, nie tylko twarz, ale całe nasze ciało jest opuchnięte i ociężałe. Zatrzymuje się woda w organizmie i wzrasta poziom stresu oksydacyjnego, który znowu powoduje zwiększenie poziomu kortyzolu. Ten hormon, zwany także hormonem stresu, w sytuacjach napięcia powoduje zwiększenie poziomu glukozy we krwi, co w konsekwencji może doprowadzić do problemów z utrzymaniem prawidłowej sylwetki. Regenerujące i relaksujące ciepło FIR jednocześnie powoduje zwiększenie ilości serotoniny nazywanej hormonem szczęścia, co istotnie zmniejsza poziom stresu oksydacyjnego. Dzięki temu terapia FIR uspokaja, regeneruje i relaksuje całe ciało. Łagodzi zmęczenie i obniża poziom stresu. W konsekwencji daje nam spokojny sen i lepszy wygląd. Wstajemy radośni, wypoczęci i rozpromienieni. Następuje poprawa ogólnego samopoczucia, zaczynamy działać ze zdwojoną energią, zdecydowanie podwyższając naszą efektywność.

WPŁYW TERAPII CIEPŁEM FIR NA SYLWETKĘ

Terapia FIR, która jest źródłem ciepła i energii, nie tylko działa zdrowotnie na skórę, ale również poprawia naszą sylwetkę poprzez wspomaganie odchudzania. Podniesienie temperatury ciała, dzięki terapii FIR, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawia krążenie, ale również przyspiesza metabolizm. Zwiększa się tym samym nasza przemiana materii, wymiana substancji odżywczych. Dzięki uruchomieniu tych wszystkich procesów, wzmagamy i ułatwiamy usuwanie toksyn i zanieczyszczeń z organizmu. Fale FIR odpowiadają częstotliwości wody w naszych komórkach, powodując uwalnianie się toksyn do krwioobiegu, a potem usuwanie ich przez naturalne kanały wydalnicze. Terapia ciepłem FIR wzmaga proces uwalniania podskórnego tłuszczu oraz oczyszczanie miejsc, w których gromadzą się toksyny. Nawet ledwo zauważalne pocenie się podczas terapii ciepłem FIR pomaga spalić tkankę tłuszczową. Pojedynczy zabieg terapii FIR może być tak samo skuteczny jak półgodzinny trening biegowy – wspomagając jednocześnie chudnięcie i oczyszczania organizmu.

WPŁYW TERAPII CIEPŁEM FIR NA CELLULIT

Terapia ciepłem FIR jest wyjątkowo skuteczna w zwalczaniu lub zmniejszaniu cellulitu, który pojawia się w sytuacji, gdy tkanka tłuszczowa wywiera nacisk na komórki tkanki łącznej. Nieprawidłowa struktura tkanki tłuszczowej powoduje, że jej powierzchnia przestaje był gładka, powstają nierówności i zaczyna przypominać ona tzw. „skórkę pomarańczową”. Cellulit pojawia się przede wszystkim w miejscach, gdzie występuję zwiększona ilość tkanki tłuszczowej przeważnie w dolnych częściach ciała tj. udach czy pośladkach. Dzięki terapii ciepłem FIR, przy pomocy NIRE, możemy bezpośrednio walczyć z tą nieprzyjemna dolegliwością rozgrzewając dokładnie właśnie te dolne partie ciała. Terapia FIR jest głównym elementem kuracji antycellulitowej. Ogrzewanie ciepłem FIR powoduje pobudzenie krążenia również w tkance tłuszczowej i zwiększa pocenie się. Dzięki temu uruchamia się proces uwolnienia toksyn, tłuszczu, soli i wody z organizmu, które są bezpośrednio odpowiedzialne za tworzeniu się cellulitu. Przy pomocy terapii FIR zwalczamy cellulit, efektywnie wspomagamy odchudzanie i poprawiamy ujędrnienie ciała. Ciepło FIR wpływa pobudzająco na mikrokrążenia, dzięki czemu skutecznie oddziałuje na głębsze warstwy skóry.

uroda i witalność
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
odpoczynek i relaks
równowaga ph
poprawa jakości skóry
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE
oczyszczanie organizmu
szybszy metabolizm
kontrola wagi
Fotele relaksacyjno-regeneracyjne na podczerwień NIRE

natural infra-red energy

zamknij menu